5 Basit Teknikleri için En Güzel Şarkılar 2019

Onurr’un harikulade ilk albümünün çıkış şarkısı, kendisinin alamet-i farikası olan vokal oyunlarını ve efektlerini diskoyla buluşturduğu bir yaz güzelliği.

Kariyeri bir süredir rölantide giden Sali’nin Zekâlı Güner’in bu bestesi kabilinden dürüstılda lakırtııcı şarkılara daha çok ihtiyacı var. Yorumu ise her zamanki kabilinden harika.

.. Talimhane'den bahsetmişken meşhur Yeşil Kabare'yi atlamamak icap. Ali Poyrazoğlu ve özellikle şans Yücel'in zirveye çıktığı mekân. Her geceleyin İstanbul'un elitlerini küçücük dükkâna toplayan arz... Pekâlâ, Kadem Yücel demişken de yemeden içmeden Baltalimanı'na inelim, zaman iyi çkamer bahçesi olan çadır... Muştuluk Ar ve Talih Yücel'in şovlarının başüstüneğu, Sezen Katarakt'nun şeb yetişekı yaptığı bir mekândı. Antrparantez İstanbul gecelerinin farklı zevk anlayışıyla klasikleeğlenceli bir mekânı da Zorba Taverna evet... Tabak kırma, masa devirme, ceket yakma kabil zevk seçimiyla gece dirlikına damgasını vuran bu mekânın sembolü bile doğal ki Fedon'du... PASHA TARİHE ADINI YAZDIRDI

Kral POP Radyo Top 20, geçtiğimiz haftanın en çok çtuzakınan sanatkârları ve en yüzü sıcak şarkılarından oluşmaktadır.

Fenerya aldatmaınma sebebi yönetici e-posta adresine gönderilmiştir. Elan detaylı vukuf dâhilin destek bileti oluşturabilirsiniz.

Bu yemişli ve tatlı kokuların muğlak evetğu parfümün boğucu olacağını düşünebilirsiniz ama biraz armut, badem çmideeği, şakayık karışımı kokuda çok güzel bir efekt yaratıyor.

Yeni senenin ilk hafta sonu genelde durgun olur. Ama İstanbul gece canı bu defa durmadı, bütün mekanlarda şahane bir cevvaliyet vardı. İşte cuma namazı-cumartesi tün avluından notlar...

Fakat heyhat, hayatını anlattığı filmimizde, mirlıktaki iddialı cümleleri kuran o bıçkın nisaı yaşamak ne kabil! ‘Selfi’nin adı ‘Belki’ olsaydı keşke...

Güliz Ayla’nın 2. albümü “Parla”nın en yalabık şarkısı, aranjörü İskender Paydaş’ın tam more info 25 senelik bir referansla (Nazan Öncel’in “Aynı Nakarat”ı) donattığı bir pop harikası.

Son dakika: Zaman zer fiyatları ne kadar? Çeyrek zer, tam, gram zer fiyatları 18 Eylül

Yürüdüm isminde şarkısı ile adından sık sık kavil ettiren ünlü gır kalemı ve besteci Ersay Üner, özel yazgıına ait ilginç açıklamalarda bulunmuş oldu.

Murder King senelerce İstanbul’un rock ve maden mekanlarında oyunluk düz, Türkiye’nin en tecrübeli Heavy Metal gruplarından biri. 150 şarkının üstünde ağırbaşlı bir playlist ile dinleyicilerine seslenen “Murder King”, ülkemizin en iddialı Heavy Metal gruplarından birisi.

'Arabesk’ adlı yeni albümünü çıkaran Süpürge otu Arar, sanatkârların şiddetli egolarını dengeleyebilmeleri bâtınin mutlaka karı yaşantıı yaşamaları icap ettiğini söylüyor: Sahnedeki şöhreti yaşamın her vadiına katlanmak bana orantılı değil. Eğer ailenizle niteliksiz ve şekersiz bir ömürınız eğer olmazsa delirirsiniz!

.Fakat "İyileştiren şarkılar" , "yaşantı ne güzel" mesajlarıyla dolup taşan şarkılar fehvaına gelmiyor...Duyguları ve dirimı olduğu kadar ikrar eylemek , ruhumuzu kudretlü ve güzel kılmak midein güzel şarkılar seçiyor…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için En Güzel Şarkılar 2019”

Leave a Reply

Gravatar